ديجي استورز -
×
تخفیف خردادماه    20 درصد تخفيف براي همه محصولات ديجي استورز [ 1401/03/01 تا 1401/03/05 ]
×

راهنمای ثبت نام


هدف از ديجي استورز سازماندهی تولید کنندگان محتواي آموزشي در یک فضای منسجم و مشترک و قابل دسترس از طریق اینترنت است. برای ثبت نام در ديجي استورز، پیش شرطی لازم نیست و همه اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند در ديجي استورز ثبت نام کرده و به ارائه محتواي الكترونيكي خود بپردازند.

در ثبت نام اولیه فقط نیاز به یک شماره همراه معتبر که در تملک خود فرد باشد و تعیین کلمه عبور می باشد و پس از ثبت نام اولیه و ورود به پنل اختصاصی می بایست اقدام به تائید شماره همراه خود نماید. برای این منظور کد فعال سازی به شماره همراه فرد ارسال شده و فرد باید آنرا در سامانه وارد کند.پس از این کار مجوز ایجاد واحد تولیدی ، تجاری را پیدا خواهد کرد.

فردی که شماره همراه او تائید شده می تواند واحد تجاری ایجاد کرده و مشخصات کامل آنرا وارد کند، همچنین باید تصاویری از محل کسب و کار، پروانه کسب (در صورتی که داشته باشد) بارگذاری کند.

به محض ایجاد واحد، امکان مدیریت محتوا و آموزش ها فراهم می شود، و مالک می تواند بطور کامل مدیریت واحد را انجام دهد. ولی تائید نهایی واحد و ارائه محصولات و خدمات به مشتریان تنها پس از تائید واحد توسط کارشناسان ديجي استورز امکان پذیر خواهد بود.

تائید واحد بعد از احراز هویت مالک و اطمینان از صحت آدرس و تلفن واحد خواهد پذیرفت.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سامانه متعلق به ديجي استورز می باشد. طراحی و پشتیبانی : کدنویسان
خوش آمدید